Uwierz w siebie

W I O S N Ą 

DZIAŁAMY ZE ZDWOJONĄ SIŁĄ!!! 

UWIERZ  W  SIEBIE

CLEVER PLUS warsztaty artystyczno-społeczne

 

 

trening umiejętności społecznych przez sztukę

 

 

KOMUNIKACJA Z RÓWIEŚNIKAMI I DOROSŁYMI

KONTROLA EMOCJI I STRESU

ASERTYWNOŚĆ

WSPÓŁPRACA W GRUPIE

ROZWIĄZYWANIE KONFLIKTÓW

 

Warsztaty skierowane są dla uczniów szkół podstawowych, którzy potrzebują wsparcia w budowaniu relacji z rówieśnikami i dorosłymi – w szkole i poza nią. Zapraszamy dzieci, które mają trudności w radzeniu sobie z emocjami, w wyrażaniu swoich potrzeb oraz potrzebują odkryć swoje mocne strony. Głównym celem treningu jest rozwijanie umiejętności współpracy w grupie, a także komunikacji z rówieśnikami i dorosłymi.

Warsztaty ułatwią zawieranie przyjaźni i budowanie relacji z otoczeniem. Wzmocnią poczucie pewności siebie i nauczą jak poskramiać negatywne emocje: złość, agresję. Uczestnicy będą trenowali asertywność, mówienie zdecydowanego “NIE” wobec prób negatywnego wpływania na nich przez innych. Uczniowie poznają również techniki radzenia sobie z dokuczaniem i agresją ze strony rówieśników. Porozmawiamy o empatii i szacunku do ludzi.

Warsztaty z psychologiem będą uzupełnione warsztatami artystycznymi, gdzie uczestnicy znajdą  dużo przestrzeni na ekspresję. Zajęcia artystyczne pomogą odreagować napięcia, wyciszyć się oraz zrozumieć jak można kontrolować swoje emocje i ciało. Różne techniki plastyczne pozwolą wyrazić i rozładować negatywne emocje i myśli. Ćwiczenia dramowe pozwolą uczestnikom na znalezienie się w różnych rolach i sytuacjach a forma warsztatowa pokaże, że dzieci nie są odosobnione w swoich problemach i rozterkach.

Cena za pakiet zajęć:   320zł    250zł miesięcznie

*oferta ważna do 19 lutego 2018r

 

 

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe!

Wybierz odpowiadające Twojemu dziecku warsztaty, przyjdź i  spróbuj:

Kursy wiosenne rozpoczynają się od 19 lutego 2018r. i obejmują 16 warsztatów.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 734 101 330 lub mailowo: poczta@clever.waw.pl

Więcej informacji: http://clever.waw.pl/warsztaty-po-szkole/

Brak możliwości komentowania