Strefa Zagadek

Urodziny  w Strefie zagadek to pasjonująca przygoda pod znakiem „?”

Uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek logicznych, naukowych, zmierzą się pytaniami  z wiedzy szkolnej i ogólnej.  Wykonają  zadania sprawnościowe i  sprawdzą się w działaniu z wyłączeniem poszczególnych zmysłów. A wszystko po to aby odkryć tajemnicę i drogę do ukrytego w „Strefie zagadek”  skarbu.  Impreza odbędzie się w atmosferze zdrowej rywalizacji, śmiechu i doskonałej zabawy. Animacje mają na celu zbudowanie współpracy w grupie i integracji. Zabawa w „Strefie zagadek” rozwija kreatywność i wyobraźnię oraz spostrzegawczość i umiejętności łączenia faktów.

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Smakołyki, które zostaną pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 7+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania