Strefa Magii

Zapraszamy na niezwykłe urodziny do naszej STREFY  MAGII!

Ciekawość jest podstawową motywacją młodych ludzi, aby samodzielnie zaczęli interesować się tym, co oferuje im świat. Dlatego zapraszamy wszystkie ciekawskie dzieci na urodziny w Strefie Magii. Przeniesiemy dzieciaki w świat magii i iluzji tworząc niezapomniany nastrój oraz magiczną otoczkę z dodatkiem humoru.
W ramach imprezy urodzinowej zapraszamy na 60 minutowy pokaz magii, który zadziwi nawet największych, małych sceptyków. Wszystkie dzieci będą brały czynny udział w pokazie profesjonalnego iluzjonisty. Pokaz zawsze dostosowujemy do wieku uczestników imprezy urodzinowej. Występ na pewno zainspiruje gości. Pojawią się pytania: jak to możliwe?, czy magia naprawdę istnieje? Dlatego w drugiej części imprezy będziemy szukać rozwiązań, odpowiedzi, logicznych wyjaśnień. Tu zapoznamy dzieci z niezwykłym światem sztuczek magicznych. Nauczymy uczestników urodzin prostych sztuczek, którymi będą mogli zaskoczyć bliskich i przyjaciół..

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 6+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania