Strefa Detektywów


Zapraszamy na zagadkowe urodziny do STREFY DETEKTYWÓW!

Impreza urodzinowa z mnóstwem zagadek i zadań sprawnościowych.

W Akademii Detektywów dzieci poznają i próbują różnych  metod pracy detektywów, aby na końcu rozwiązać zagadkę specjalną i zdobyć „Certyfikat Detektywa”.

W Biurze Detektywa Clevera dzieci przeprowadzą śledztwo. Po śladach prowadzących do następnych wskazówek, przedzierając się przez plątaninę zagadek i zadań specjalnych, odgadną najbardziej strzeżone tajemnice. Od kwietnia do października możliwość przeprowadzenia tego scenariusza w plenerze.

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 7+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania