Strefa Bajek

Zapraszamy na kreatywne urodziny do STREFY BAJEK!

Najmłodsi Jubilaci wraz z grupą przyjaciół wyruszą w podróż po niezwykłej krainie bajek, w której dzieci nigdy nie dorastają, tylko cieszą się swoją młodością. To 2 godziny zabaw ruchowych, sprawnościowych i integracyjnych opartych na kanwie ulubionej bajki Jubilata.

W rytmach znakomitej, bajkowej muzyki będą miały okazję wcielić się w swoich ulubionych bohaterów i przeżyją niezapomniane przygody. Tematykę dopasujemy do indywidualnych preferencji Jubilata.

Impreza wymaga rezerwacji z 2-tygodniowym wyprzedzeniem.

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 4-7 lat.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania