Salon Gier

Zapraszamy na kreatywne urodziny do SALONU GIER!

To doskonała zabawa w świecie coraz bardziej zapominanych gier planszowych. Uczestnicy  przeniosą się w świat fantazji  gier przygodowych. Podczas zabaw z grami zręcznościowymi będą mogli wykazać się sprawnością i sprytem. W strefie gier strategicznych wcielą się w fantastycznych i niepokonanych bohaterów. Gry logiczne natomiast, pozwolą dzieciom błysnąć inteligencją.

Wiele gier zaskoczy uczestników swoją atrakcyjną formą oraz niebanalnymi, ciekawymi regułami gry.

Tu czasu zawsze jest za mało! Tu każdy znajdzie swój mocny punkt!

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 6+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania