Pracownia Mody

Zapraszamy na niezapomniane urodziny do PRACOWNI  MODY!

Jubilaci wraz z przyjaciółmi mają okazję wcielić się w rolę projektantów, modeli czy swoich idoli. Mali Twórcy będą mieli okazję zaprezentować swoje kreacje na wybiegu bądź na scenie, zawsze w blasku fleszy!

W Fabryce Mody lub Gałgankowie dzieci będą mogły zaprojektować i przerobić różne części garderoby czy elementy wyposażenia wnętrz. Uczestnicy mogą wspólnie uszyć wyjątkowy prezent-pamiątkę dla Jubilata.

  1. PRET-A-PORTER – pokaz mody. Uczestnicy wcielają się w role projektantów i modelek, stylizują ubiór i fryzury, wykorzystując dostępne w pracowni kostiumy. W trakcie imprezy odbywają się pokazy mody oraz zabawy integracyjne projektowo – przebierankowe.
  2. PLEJADA GWIAZD – uczestnicy imprezy stylizują się na swoich idoli i prezentują swoje kreacje podczas specjalnego koncertu gwiazd. Będzie również sesja zdjęciowa na czerwonym dywanie. W programie „lip sync battle” lub karaoke.
  3. FABRYKA MODY – podczas imprezy dzieci wykonają dodatki, biżuterię lub będą miały możliwość przerobienia przyniesionej części garderoby, która się delikatnie zniszczyła lub której po prostu nie lubią. Tu każdy z gości przynosi swoją rzecz do przerobienia lub można w pracowni zamówić wcześniej nowe, gładkie t-shirty do malowania i zdobienia.
  4. GAŁGANKOWO – projektowanie i szycie poduszek ozdobnych lub projektowanie i wykonanie pamiątkowej narzuty patchworkowej dla Jubilata/Jubilatki (+100 zł do ceny cennikowej)

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 7+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania