Laboratorium Eksperymentów

Zapraszamy na ekscytujące urodziny do naszego LABORATORIUM EKSPERYMENTÓW!

Tutaj świetnie odnajdą się dzieci ciekawe świata, dla których zajęcia naukowe stanowią interesującą przygodę. Podczas urodzin dzieci wcielą się w rolę małych naukowców, będą miały możliwość przeprowadzenia eksperymentów chemicznych, fizycznych, biologicznych, a także społecznych. Przeprowadzone doświadczenia pomogą dzieciom lepiej zrozumieć procesy otaczające je na co dzień. Uczestnicy zapoznają się z zasadami obserwowania otaczających je zjawisk poprzez zabawę i doświadczenie. Scenariusz rozbudzi w dzieciach ciekawość świata. Każdy z uczestników otrzymuje po imprezie przygotowane przez siebie podczas zajęć materiały.

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Smakołyki, które zostaną pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników,  istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 8+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania