Klockomania

Zapraszamy na kreatywne urodziny do KLOCKOMANII!

Jubilaci wraz z zaproszonymi przyjaciółmi otworzą swoje umysły na niekonwencjonalną zabawę z klockami. Pokażemy dzieciom nowy wymiar budowania z Lego oraz możliwości jakie dają inne rodzaje klocków. Nie budujemy odtwórczo, czyli według instrukcji! Budujemy zgodnie z pierwotną, zapomnianą  rolą i zadaniem klocków aby rozbudzić w dzieciach wyobraźnię, samodzielność i kreatywność. Pokażemy dzieciom, że z klocków można zbudować wszystko i nie jest do tego potrzebna instrukcja „krok po kroku. Tu kreatywność nie zna granic, a dobra współpraca jest kluczem do sukcesu. Uczestnicy doświadczą również, że świat klocków to nie tylko LEGO®. Pracujemy z różnymi, niebanalnymi rodzajami klocków, rzadko spotykanymi na naszym rynku.

2-godzinny scenariusz obejmuje animacje tematyczne przeplatane zabawami ruchowymi, integracyjnymi i sprawnościowymi przy muzyce. W trakcie imprezy będzie poczęstunek z życzeniami i tortem. Impreza odbywa się w 2 salach: animacyjnej i oddzielnej z poczęstunkiem. Sale są udekorowane adekwatnie do tematu urodzin. Zapewniamy pełne wyposażenie sali z poczęstunkiem. Poczęstunek, który zostanie pakujemy dla dzieci w ozdobne pudełka.

Pakiet podstawowy zawiera: 2-godziny program animacyjny, opiekę 2 animatorów, poczęstunek, dekorację sal i jednorazową zastawę stołową, świeczki na tort, poczęstunek „na drogę”, fotoreportaż.

Możliwość wydrukowania tematycznych zaproszeń: http://clever.waw.pl/urodziny/zaproszenia-urodzinowe/.

Program imprezy jest zawsze dostosowany do wieku Jubilata i jego rówieśników. W przypadku uczestnictwa dzieci młodszych, dla zapewnienia komfortu i bezpieczeństwa wszystkich uczestników, istnieje konieczność opieki dodatkowego animatora.

Scenariusz dla dzieci w  wieku 6+.

Przejdź do cennika

Przejdź do galerii

Brak możliwości komentowania