Przedszkolaki na start 2018

                PRZEDSZKOLAKI NA START

  

Zdobywanie umiejętności niezbędnych do odniesienia sukcesu w szkole. Edukacja przez zabawę. Rozwój ruchowy i emocjonalny. Współpraca w grupie rówieśniczej.

              LOKOMOTYWA UMYSŁU – trening gotowości szkolnej i zdolności koncentracji

Warsztaty dla przedszkolaków rozwijające myślenie logiczne i przygotowujące do nauki w szkole. Jeśli chcesz wesprzeć swoje dziecko w tym ważnym momencie, jakim jest rozpoczęcie edukacji szkolnej, zapisz przedszkolaka na nasze zajęcia.

W programie m.in. zabawy rozwijające umiejętności matematyczne i językowe z użyciem klocków LEGO®, nauka radzenia sobie ze stresem, wzmacnianie samooceny, nauka bezpiecznych zachowań, trening kreatywności, logicznego myślenia, kojarzenia faktów i koncentracji, synchronizacja pracy półkul mózgowych, ćwiczenia przygotowujące do czytania. Zajęcia bazują na Programach LEGO® EDUCATION More to Math i LEGO® EDUCATION Story Starter, Czytaniu Globalnym w/g met. Glena Domana, Gimnastyce Mózgu w/g met. Paula Dennisona, Mapach Myśli oraz zagadkach logicznych.
Zajęcia mają na celu wyposażyć młodego człowieka w umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu w szkole.

10%  rabatu przy zapisie na drugie zajęcia uzupełniające:

*oferta ważna do 19 lutego 2018r.

 

CZYTANIE GLOBALNEzaczynają czytać wcześniej, radzą sobie w szkole, kochają książki i stają się pewniejsze siebie, skupiają się na rozumieniu tekstu, a nie na samej technice czytania

MAT CLEVER – matematyczny start, czyli zajęcia stymulujące myślenie matematyczne, poprzez aktywne metody ruchowo-muzyczne oraz techniki dostosowane do indywidualnych potrzeb dziecka.

LEGO Education MORE TO MATH – matematyka dla 6-latków razem ze znanymi i lubianymi klockami aby przyswoić umiejętności konieczne do rozwiązywania problemów matematycznych.

EDU ART – zajęcia plastyczne z elementami metody czytania globalnego, treningu matematycznego, Arteterapii, mnemotechnik, muzykoterapii  i  edukacji żywieniowej.

więcej informacji : http://clever.waw.pl/przedszkolak/

Zapraszamy na bezpłatne zajęcia pokazowe!

 

Kursy wiosenne rozpoczynają się od 19 lutego 2018r. i obejmują 16 warsztatów.

Zapisy przyjmujemy telefonicznie: 734 101 330 lub mailowo: poczta@clever.waw.pl

Brak możliwości komentowania