Akademia Lego Education

Edukacja szkolna powinna być utrwalana w codziennym życiu, najlepiej w formie zabawy. Służy to redukcji stresu szkolnego i budowaniu świadomości dziecka.

AKADEMIA LEGO® EDUCATION – ma na celu wspieranie edukacji humanistycznej i matematycznej na poziomie szkoły podstawowej. Program zajęć jest oparty na podstawie programowej i pomoże uczniom przyswoić i utrwalić materiał realizowany w szkole. Na zajęciach reagujemy na bieżące trudności dzieci w nauce. Praca w systemie Lego® Education rozwija umiejętność samodzielnej nauki. Uczy także pracy w ładzie i porządku. Zajęcia rozpoczynamy Gimnastyką Mózgu®, czyli ćwiczeniami fizycznymi opracowanymi w taki sposób, aby zintegrować pracę ciała i umysłu. Dzięki ćwiczeniom Gimnastyki Mózgu® wszystkie części mózgu włączają się i mogą ze sobą współpracować. Na zajęciach nauczymy dzieci również  podstawowych i łatwych technik koncentracji, które samodzielnie będą mogły wykorzystać w codziennej nauce.

Dla Rodziców, którzy chcieliby zapisać dziecko na zajęcia polonistyczne i matematyczne przygotowaliśmy specjalny cennik:

Brak możliwości komentowania