Integracyjne imprezy klasowe

INTEGRACYJNE IMPREZY KLASOWE

  • MIKOŁAJKI
  • PIERWSZAKI – rozpoczęcie roku szkolnego
  • DZIEŃ DZIECKA
  • DZIEŃ NAUCZYCIELA
  • ZAKOŃCZENIE ROKU
  • INNE OKAZJE

Projektowanie t-shirtów – warsztaty handmade’owe
Warsztaty pod hasłem “Zrób to sam!”. Satysfakcja z własnoręcznie wykonanej i niepowtarzalnej koszulki gwarantowana. Zajęcia pobudzają wyobraźnię uczniów i zachęcają do samodzielnego kreowania otaczającego nas świata. Warsztaty to doskonałe ćwiczenie koncentracji i cierpliwości w wykonaniu pracy od początku do końca, dbałości o ładne wykończenie a przede wszystkim świetna zabawa. W programie również integracyjne zabawy ruchowe.

Dom zagadek – warsztaty detektywistyczne
W Biurze Detektywa Clevera uczniowie przeprowadzą śledztwo. Po śladach prowadzących do następnych wskazówek, przedzierając się przez plątaninę zagadek i zadań specjalnych, odgadną najbardziej strzeżone tajemnice. Uczestnicy będą musieli rozwiązać szereg zagadek logicznych, naukowych, zmierzą się pytaniami z wiedzy szkolnej i ogólnej. Wykonają zadania sprawnościowe i sprawdzą się w działaniu z wyłączeniem poszczególnych zmysłów. Impreza odbędzie się w atmosferze zdrowej rywalizacji, śmiechu i doskonałej zabawy. Animacje mają na celu zbudowanie współpracy w grupie i integracji. Zabawa w „Domu zagadek” rozwija kreatywność i wyobraźnię oraz spostrzegawczość i umiejętności łączenia faktów. Od kwietnia do października możliwość przeprowadzenia tego scenariusza w plenerze.

Salon gier – warsztaty z planszówkami
Planszówki rozwijają zdolności logicznego myślenia, doskonalenie zręczności, umiejętność współpracy w grupie, naukę zasad zdrowej rywalizacji i fair play. Forma warsztatów i konieczność dążenia do wspólnego celu pozwoli na wzmocnienie integracji w klasie i lepsze poznanie rówieśników.
Wiele gier zaskoczy uczestników swoją atrakcyjną formą oraz niebanalnymi, ciekawymi regułami gry. W programie warsztatów spotkania z grami zręcznościowymi, logicznymi, strategicznymi, przygodowymi i integracyjnymi. Tu każdy znajdzie swój mocny punkt!

Klockomania – warsztaty kreatywnego konstruowania
Celem zajęć jest integracja grupy i doskonała zabawa. Zaskakujące zadania odsłaniają nowe oblicze klocków. Wspólna praca nad zadaniami zacieśni relacje rówieśnicze i ukaże zalety pracy w grupie. Dzięki różnorodności klocków (m. in. LEGO®, konstrukcyjne, magnetyczne, tekturowe, drewniane, itd.), które wykorzystujemy do zajęć, każdy uczestnik ma okazję pobudzić swoje myślenie logiczne, orientację przestrzenną, zdolności manualne i spostrzegawczość. Klocki w połączeniu z dziecięcą wyobraźnią pozwolą na świetną zabawę, która wzmocni pewność siebie i uruchomi umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.

Czas trwania warsztatów 120 min.
Koszt imprezy: 40zł/uczeń (napoje, słodkie i słone przekąski w cenie)
Możliwość zamówienia drobnych upominków (opcja dodatkowo płatna wg indywidualnych ustaleń)
Warsztaty przeznaczone są dla grup do 30 osób (minimalna liczba osób: 15).
Nauczyciele oraz opiekunowie są zwolnieni z opłaty.
Oferta dedykowana dla uczniów klas I-VIII. Organizacja w Pracowni Clever.

Brak możliwości komentowania